Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wyżnianka

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana, ul. Ułańska

Niedrzwica Kościelna(Wyżnianka + 23 km)

95 000 zł908 m² 104,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 908 m2, o szerokości 26 m2 , w miejscowości Niedrzwica Kościelna, gmina Niedrzwica Duża , przy ul Ułańskiej 27. Działka o nr 1036/11 przy drodze asfaltowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Annopol(Wyżnianka + 21 km)

1 370 000 zł1 800 m² 761,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 616 m²

Około 450 mkw schronu w dobrym stanie. Zdemontowane urządzenia filtracyjne i wyposażenie. Dwa wejścia główne z drzwiami gazoszczelnymi i śluzami. Drożne wyjście ewakuacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Malinowszczyzna

Malinowszczyzna(Wyżnianka + 24 km)

400 000 zł27 505 m² 14,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w kształcie prostokąta o powierzchni ok. 2,7505m2, położona w gminie Bełżyce. Działka w części ok. 2500m2 przeznaczona pod zabudowę zagrodową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kiełczewice Górne

Kiełczewice Górne(Wyżnianka + 23 km)

397 000 zł80 m² 4 962,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Dom ma 80 mkw., 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wanną i wc, woda zimna z wodociągu, podgrzewana boljerem elektrycznym, ogrzewanie centralne zasilane z kuchni kaflowej. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kraśnik

Zarzecze Drugie,Kraśnik(Wyżnianka + 7 km)

842 800 zł301 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 685 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w Kraśniku o powierzchni użytkowej wynoszącej około 300 m2. Wybudowany z wysokiej jakości materiałów z optymalną izolacją.